ETL Fejlesztő (REF262E)

Budapest, Szeged, Pécs, Debrecen, Hungary

Applications have closed

Deutsche Telekom IT Solutions

Deutsche Telekom TSI Hungary Kft., Deutsche Telekom ITTC Hungary Kft.

View company page

Company Description

A Deutsche Telekom IT Solutions Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) a Deutsche Telekom Csoport tagja és a németországi székhelyű Deutsche Telekom IT leányvállalata. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Job Description

A DT ITS ETL szakértőt keres, többéves tapasztalattal komplex ETL folyamatok tervezésében, fejlesztésében és üzemeltetésében. Az ideális jelölt beható ismeretekkel és munkatapasztalattal rendelkezik egy vagy több piacvezető ezközzel (Informatica, Talend, Datastage, stb.) és adatbáziskezelővel (ORACLE, Teradata, stb.) az utóbbi években.

Ha a tudásodat már bizonyítottad érdekes adattárház feladatok keretében, és tovább szeretnél fejlődni egy érdekes kihívásokkal teli nemzetközi BI-projekten akkor ez lehet a következő lépés a karrieredben!

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Ügyféligények lefordítása egy hatékony IT-designba
  • Stabil és jól bővíthető interfészek tervezése és lefejlesztése
  • Új adatintegráció-processzek fejlesztése
  • A meglévő adatintegráció-processzek üzemeltetése és optimalizálása
  • 3rd-Level Support feladatok ellátása
  • Az ETL eszköz-Upgrade és -Migrációs projektjeinek tervezése és kivitelezése

Qualifications

  • Több éves tapasztalat ETL ezközökkel (pl. Informatica PowerCenter, Talend DI, stb.)
  • Kiváló RDBMS és SQL tudás
  • Unix ismeret és tapasztalat shell-scriptek írásában
  • Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Megoldás orientált szemlélet
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Motiváció csapatban végzett munkához

Előnyök:

  • A Perl-nyelv ismerete
  • Tapasztalat masszív parallel adatbázisokkal
  • Tapasztalat host file formátumok feldolgozásával

Additional Information

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

* Salary range is an estimate based on our AI, ML, Data Science Salary Index 💰

Tags: ETL Informatica Oracle Perl RDBMS SQL Talend Teradata

Region: Europe
Country: Hungary
Job stats:  1  0  0